PDA

Zobacz pełną wersję : Propozycja.

Heero0
29-03-2011, 11:11
Podsylam informacje jak mi podal kumpel ktory jest zajestrowany na forum.
sadze ze jest to dobra opcja.
A3-club współnie z Klubem Seat Ibiza Polska podjął współpracę dotyczącą kart rabatowych na stacjach Orlen i Bliska na terenie całego kraju. Celem jest wywalczenie jak największego rabatu na paliwo przy tankowaniu.

Na dzień dzisiejszy na kartę jest 8gr rabatu na Orlenie oraz 5gr na Bliskiej na każdy zatankowany litr.
Rabaty dotyczą każdego paliwa dostępnego na stacji w tym Vervy i LPG.

Koszt wyrobienia karty rabatowej to 10zł i jest to koszt jednorazowy + ewentualny koszt wysyłki indywidualnej 5zł.

Każdy użytkownik forum może zamówić dowolną ilość kart, podając do każdej numer rejestracyjny samochodu.

Nie ma możliwości otrzymania faktury VAT na tankowane paliwo z rabatem. Tylko potwierdzenie transakcji.
Kontakt e-mailowy :
akozicki@o2.pl
Info: gg przepraszam za pomylke umiescilem nie ten nr gg 6325207 prószę kierować zapytania na ten adres

i w tytule musi byc napisane Karta zniżkowa ORLEN

Pozdrawiam heero0 nic z tego nie mam mam nadzieje ze wy będziecie mieli taniej paliwo :)

Sebulerbin
29-03-2011, 21:58
BNo bardzo fajna propozycja. Ale trzeba uzbierać z forum jakąś liczbę osób, czy można wyrabiać indywidualnie?

Heero0
29-03-2011, 23:02
napisz do mojego kolegi podalem do niego gg oraz e-maila on Powinien Ci odpowiedziec na zapytania ja sam bym skorzystal z tej opcji ale ja musze barac paliwo na fakture :)

Duff
29-03-2011, 23:07
Fajna opcja :). Odezwę się do tego kolegi :D. 8gr na litrze to jest sporo.

maxciv3
29-03-2011, 23:26
witam sam sie pisze na te rabaty dzieki też sie tam zgłosze pozdro:)

Nicole
30-03-2011, 16:19
Hmmm... a moze my bysmy mogli np z Honda Slask sie zgadac i wystapic do stacji benzynowych z propozycja wspolpracy? :)

chris871
30-03-2011, 23:21
każda inicjatywa mająca na celu zbicie kilku % z ceny jest dobrą inicjatywą

póki co mam -10gr/L na NESTE ale promocja się kończy chętnie cuś innego rozważę :)

wiejak6
31-03-2011, 18:05
Bardzo interesująca propozycja :) Wiadomo już coś konkretnie czy każdy ma sam to sobie załatwiać czy zrobimy listę zainteresowanych ??

Heero0
31-03-2011, 19:41
Ustalcie mniedzy soba :) ja podalem kontakt mam nadzieje ze skorzystaci :) ja podczepie napewno mojego ojca pod promocje :)

Legion
01-04-2011, 00:44
To może zróbmy najpierw listę osób, które na pewno by skorzystały z tego upustu. W zależności od liczby będziemy mogli targować ewentualne zniżki.

BeatleJohn
01-04-2011, 07:58
Osoboście omijam molochy w stylu Orlen,BP,Statoil
Zróbcie listę i wyznaczcie ochotnika (w sumie juz jest-Heero0 :D ) do negocjacji,bo widzę że temat robi się "rozwojowy" jak ten o ogólnopolskim zlocie dwa lata temu-więcej gadania niz robienia

Dla zbędnych pytań-mnie następna karta w porfelu jest nie potrzebna,dlatego tym sie nie zajmę.
Mogę nawiązać dialog i jakieś negocjacje z innymi adminami.

Heero0
04-04-2011, 12:45
Ale robicie problemy :) nie musimy tworzyć listy nie musimy nic zgłaszać wystarczy napisać do mojego kumpla zapłacić te 15 zl i jest karta i kupujecie taniej. :) jeżeli planujemy coś większego mogę zająć sie np negocjacjami to lobię robić :) ale nie mam czasu np sprzeczać listy. i koordynować dalej ja tak jak pisałem mogę rozmawiać i negocjować to mój zwód :D