PDA

Zobacz pełną wersję : maglownica

greg4uk
21-06-2011, 18:14
witam Odebralem auto od mechaniora byly wymienione amory drázki cos tam jeszcze przy wachaczach Ogolnie dziwił sie ze zajechałem na ten warsztat z tak wyrobionym zawieszeniem% Teraz po wymianie mowi ze przekładnia jest do zrobienia Przejechaliśmy sie i buja autem jak węzem Jak wchodze w zakret to pół obrotu a pozniej juz sama kiera do konca skręca Mowil ze zbiezność i tak nic nie da bez maglownicy wymienionej Pytanie czy ona mogła tak paść? Wczesniej były straszne luzy na drázkach i podobno teraz jak sie wszystko usztywniło na nowych czesciach to dlatego tak sie dzieje A jeszcze radzicie regenerować drozem swojá czy uzywke?przez nastepne 3 lata pewnie nie sprzedam auta

rygu
23-06-2011, 10:47
Jeśli nie masz ustawionej zbieżności a mechanik przy wymianie ustawił ją "na oko" to autko będzie się źle prowadziło. Jeśli są luzy na maglownicy to można je spróbować skręcić, można zaoszczędzić sporo kasy :)

Używana taniej wyjdzie tylko z zakupem to trochę loteria. Ja w tamtym roku zmieniałam bo stara mocno ciekła i założyłem używkę z allegro kupioną za około 220zł i jak dotąd działa prawidłowo

w0cinu
24-06-2011, 21:52
ustaw najpierw zbieżność, to ma duży wpływ na prowadzenie auta

greg4uk
24-06-2011, 22:49
no wlasnie dzis dopchałem sie na zbieznosc i wszystko jest ok Spanikowałem troche bo nie wiedziałem ze az tak mogla byc rozregulowana po remoncie zawiechy

kwachers
17-07-2011, 17:45
Również musiałem z maglownicą troszkę powalczyć, ale stwierdziłem że używki nie kupię bo tak naprawdę nigdy nie wiadomo kiedy znów trzeba będzie się tym zajmować . Nowa jest oczywiście bardzoo droga, w Katowicach w serwisie Hondy usłyszałem cenę ponad 2000zł . Więc oddałem ją do regeneracji, przy okazji wszelkie uszczelki, gumy wszystko wymienione łącznie z oryginalnym czynnikiem PSF i gwarancja jest 12 miesięczna więc działa poprawnie. Później ustawienie zbieżności i Honda śmiga aż miło. Chociaż muszę przyznać, że przez pierwsze kilka dni miałem wątpliwości bo wszystko było strasznie sztywne i ciężko chodziło, ale się dopasowało :)