Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: regulacja angel eyes ??

Dziękuję
    6
    Dziękowano 7 razy w 7 postach

Domyślnie regulacja angel eyes ??

Hej,mam pytanko do posiadaczy angel eyes,czy mieliście problem z ustawieniem świateł mijania
    U mnie świecą znacznie za nisko a kręcenie śrubami nic nie daje,nie chcą iść w górę,nawet jest znacznie gorzej bo po mojej "regulacji" soczewka poszła w dół i ani drgnie,teraz zastanawiam się czy czegoś nie zje.....

dodam że nie brałbym się za ustawianie ale w jednym warsztacie Pan odmówił mi regulacji

Będe wdzięczny za jakieś porady,bo w nocy nie da się jeździć

Dziękuję
    13
    Dziękowano 8 razy w 7 postach

Domyślnie

Podjedź jutro do mnie wieczorem to spróbujemy podregulować razem

Dziękuję
    61
    Dziękowano 44 razy w 36 postach

Domyślnie

Dziwne :O u mnie elegancko się Angele regulowało, i świeciły o niebo lepiej jak seryjne lampy. W obu refl. tak jest ?

Dziękuję
    6

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Suruwa Zobacz posta
    Dziwne :O u mnie elegancko się Angele regulowało, i świeciły o niebo lepiej jak seryjne lampy. W obu refl. tak jest ?
    zgadza się świecą o niebo lepiej ale w ziemie wydaje mi się że w obu ale tej jednej bardzo nie kręciłem bo wspomaganie utrudnia dostęp , i dziwna jest regulacja bo myślałem że jedna śruba-to góra/dół druga-lewo/prawo a tym czasem idą po skosie-przynajmniej mam takie wrażenie

Dziękuję
    15

Domyślnie

ja tez niedawno mialem problem z ustawieniem, przekręciłem za mocno i wyskoczyła śruba regulacyjna z soczewki i musiałem na dole w niewidocznym miejsu wyciąć małą dziurkę na palca na wysokości tego miejsca zeby spowrotem włożyć, miałem jeszcze pomysł zeby rozkleic lampę w piekarniku ale jakby cos nie tak poszlo... Potem zakleiłem szczelnie ten otwór co by szczelna była lampa. byc moze u Ciebie jest to samo i dlatego nie mozesz ustawic. lata Ci w środku ta soczewka czy nieruchomo siedzi??

Dziękuję
    6

Domyślnie

wczoraj wieczorem było już ciemno także nie wiem czy coś spaprałem ale zaraz pójdę zbadać sytację i popróbowac podciągnoć tą soczewkę do góry

no i po kłopocie,lampy wyregulowane (dzięki Salasz za pomoc),a kłopot związany był z tym o czym pisał boss85 -" wyskoczyła śruba regulacyjna z soczewki"

także temat do zamknięcia,dzięki
    Ostatnio edytowane przez Pyl-u ; 03-09-2009 o 20:30 Powód: rozwiązanie

moffat Guest

Domyślnie

Ja mam nieco inny problemik odnosnie Angel Eyes... Mianowicie, o ile swiatla mijania sa w porzadku, to pozycyjne (ringi) dobrze widoczne mam tylko w nocy. Jasna sprawa, ze nie jezdze na pozycyjnych , ale na przegladzie gosc sie mocno doczepil co do mocy ich swiecenie (w jasny dzien wrecz ciezko powiedziec, ze sa wlaczone). Jakies sugestie? Nie mam porownania, wiec napiszcie, czy to norma przy tych reflektorach. Thnx!

Dziękuję
    5
    Dziękowano 4 razy w 4 postach

Domyślnie

w zaleznosci.. hehe.. umnie slabo w dzien widac... (sloneczny) ale sa diody w pozycjach i dzieki temu sie nikt nie czepia

loco Guest

Domyślnie

czy jest ktoś w stanie wytłumaczyć jak takie lampy się reguluje. Mi za nisko świeci lampa od strony kierowcy

Dziękuję
    11
    Dziękowano 10 razy w 8 postach

Domyślnie

Kolega dlugi88 jest obcykany w temacie. Napisz do niego na priv.

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów