Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: jak wyjąć tylną kanapę

Dziękuję
    0
    Dziękowano 5 razy w 3 postach

Unhappy jak wyjąć tylną kanapę

witam;
    mam problemik...prosiłbym o pomoc jak wyciągnąć tylną kanapę z HB 3d w sensie ej9...
    nie mogę sobie z tym poradzić, nie ma żadnych śrubek, albo ich nie widzę...
    wyjmował już ktoś??? proszę o radę, bardzo pilne
    pozdrawiam i czekam na posta-posty z poradą

Dziękuję
    20
    Dziękowano 53 razy w 44 postach

Domyślnie

Pod kanapą masz zawiasy które trzymaja kanapę wybijasz szpilki i sprawa załatwiona

Rapik Guest

Domyślnie

Witam.
    Posiadam podobny problem jak kolega wyżej. Mam Civica Coupe 97r. Pytanie jak zdemontować tylną kanapę oraz fotele przednie ? Z tyłu nie widać żadnych zawiasów. Kanapa jest dzielona z możliwością otwierania.

Dziękuję
    0
    Dziękowano 5 razy w 3 postach

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Rapik Zobacz posta
    Witam.
    Posiadam podobny problem jak kolega wyżej. Mam Civica Coupe 97r. Pytanie jak zdemontować tylną kanapę oraz fotele przednie ? Z tyłu nie widać żadnych zawiasów. Kanapa jest dzielona z możliwością otwierania.

tylna kanapa jest zamontowana trochę inaczej jak post wyżej: z przodu jest zakliknięta na dwa zatrzaski-bardzo cięzko się wyciąga, a z tyłu pod kanapą na jedną śrubę, którą jednak trudno znależć, z boku na śrubach, po jednej z każdej strony na zawiasach składania i po środku z drugiej strony oparcia każdego z foteli(w sensie na łączeniu) jest taki zawiasik co się fotele łączą ze sobą i z podłogą;trzeba odkręcić te śruby po bokach co jest ten zawias do składania kanapy i tą jedną na środku-trzeba podnieść tą wykładzinę co wyściela bagażnik i zachodzi na tył oparć,potem pod siedziskiem jest jeszcze jedna śruba trzeba ją odkręcić;trzeba namacać te zatrzaski pod siedzeniem, ja się do nich zabrałem od tyłu, odgiąłęm siedzisko na siłę i jak je już namierzyłem podważyłem je śrubokrętem i wyszły ale nie było łatwo...a co do przednich foteli to je się ściąga razem z szynami czyli po jednej śrubie z przodu i jednej z tyłu, nie da się nie znależć...tak było w mim hb 3d '99r ale podejrzewam że u Ciebie będzie tak samo...powodzenia i pzdr

5. Użytkownik który podziękował augustflacha za ten post:

Rapik Guest

Domyślnie

Dzięki wielkie, uporałem się z tym Faktycznie z kanapą jest trochę zabawy, ale do zrobienia.

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów