Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Jak wyjąć półoś ze skrzyni??

prezes86 Guest

Post Jak wyjąć półoś ze skrzyni??

Wiem moze ktos jak wyjąć półoś e skryni?? Drugi koniec juz mam luźny całkowicie tylko musze ją wyjąć ze skrzyni. Napiszcie jak wiecie cos na ten temat.

Dziękuję
    2
    Dziękowano 5 razy w 3 postach

Domyślnie

jeśli dalej chcesz ją wyciągać w celu zdjęcia przegubu to odpisałem ci w temacie z problemem regeneracji przegubu...

prezes86 Guest

Domyślnie

juz wyciagnąłem i własnie do regeneracji tego przegubu...a wyciagnałem go bo to tylko jedna opaska i wyszedl...i teraz wybic przegub duzo łatwiej...a pozatym koledzy nie napisalascie mi ze trzeba wybijac przegub pod odpowiednik kącie ale sie udało

Dziękuję
    20
    Dziękowano 53 razy w 44 postach

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez prezes86 Zobacz posta
    juz wyciagnąłem i własnie do regeneracji tego przegubu...a wyciagnałem go bo to tylko jedna opaska i wyszedl...i teraz wybic przegub duzo łatwiej...a pozatym koledzy nie napisalascie mi ze trzeba wybijac przegub pod odpowiednik kącie ale sie udało
    zobacz ile frajdy masz po swoistym wykryciu że trza ustawić pod odpowiednim kątem ja ściągam bez wyciagania osi ze skrzyni szerokości

Dziękuję
    5
    Dziękowano 35 razy w 31 postach

Domyślnie

Jak już zakończysz regenerację to usiądź kiedyś i opisz ładnie problem.Mógłbyś to zrobić póki wszystko masz na wierzchu i fotki strzelić.Pamiętaj o odpowiednim smarze.Myślę że przyda się to na forum.

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów