Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Ciężko wchodzące biegi

Dziękuję
    0
    Dziękowano 0 razy w 0 postach

Domyślnie Ciężko wchodzące biegi

Witam, w moim aucie ciężko wchodzą biegi... szczególnie 1 i wsteczny (ten to nawet często "trzeszczy" przy wrzucaniu go.. pytanie czym to jest spowodowane? coś z skrzynią czy raczej ze sprzęgłem ? kiedyś odpowietrzyłem sprzęgło to miałem wrażenie że przez pewien czas było lepiej...

pozdrawiam

Dziękuję
    9
    Dziękowano 79 razy w 68 postach

Domyślnie

Co do wstecznego to jest to norma w civicach. w mojej tez czasem zatrzeszczy. Jak czujesz że wsteczny nie wchodzi to puść sprzęgło, wciśnij ponownie i powinno wejśc jak w masło - u mnie ten sposób działa. Co do reszty biegów, to też to przerabiałem, zdjąłem te plastiki wokół lewarka, wziąłem strzykawkę z oliwą i wstrzyknąłem tam gdzie lewarek wchodzi w podłogę - taki "staw kulkowy" po 2-3 dniach jak oliwa się rozeszła biegi zaczęły chodził bardzo lekko.
    Życie jest za krótkie, żeby jeździć dieslem...

Dziękuję
    0
    Dziękowano 0 razy w 0 postach

Domyślnie

Jak by u mnie wsteczny raz na jakiś czas lekko zatrzeszczał to spoko ale on dosyć często i dosyć głośno to robi xD

Dziękuję
    15
    Dziękowano 8 razy w 8 postach

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Remek Zobacz posta
    Co do wstecznego to jest to norma w civicach. w mojej tez czasem zatrzeszczy. Jak czujesz że wsteczny nie wchodzi to puść sprzęgło, wciśnij ponownie i powinno wejśc jak w masło - u mnie ten sposób działa. Co do reszty biegów, to też to przerabiałem, zdjąłem te plastiki wokół lewarka, wziąłem strzykawkę z oliwą i wstrzyknąłem tam gdzie lewarek wchodzi w podłogę - taki "staw kulkowy" po 2-3 dniach jak oliwa się rozeszła biegi zaczęły chodził bardzo lekko.
    hehe ja tez mialem te same problemy i tez zrobilem tak jak pisze Remek i wszystko dziala jak powinno a wsteczny to norma w hondach

Duff Guest

Domyślnie

Wymiana oleju w skrzyni rozwiąże problem na długo .

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów