Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Czym wyczyścić felgi aluminiowe ?

Dziękuję
    49
    Dziękowano 102 razy w 88 postach

Domyślnie

Kupilem preparat do felg Autolandu - chwala sie kilkoma nagrodami na etykiecie.
    Dziala dobrze. Tzn. Wiekszosc brudu zeszla oprocz tego w zgieciach felgi/ramionach.
    Jutro jeszcze raz popsikam i umyje gabką albo szczotka bo sam plyn nie da rady.
    Było: UFO 2007 2.2 -> UFO 2010 1.8

Dziękuję
    9
    Dziękowano 79 razy w 68 postach

Domyślnie

TE marketowe produkty moim zdaniem nie zdają egzaminu, jeżeli chodzi o stary, wżarty syf. W swoim Mietku (20 letnie felgi) jedynym preparatem, który pięknie doczyścił felgi był CIF i gąbka...
    Życie jest za krótkie, żeby jeździć dieslem...

Dziękuję
    0
    Dziękowano 0 razy w 0 postach

Domyślnie

jak chcesz doczyścić felgi z każdej strony i boisz się o opony to sprawdź może to: http://www.youtube.com/watch?v=qXCHOiH3RB8 . Wrzucają do tego razem z oponą, więc nie może to mieć złego wpływu, a jak widać domywa każdy syf

Dziękuję
    1
    Dziękowano 15 razy w 14 postach

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Remek Zobacz posta
    TE marketowe produkty moim zdaniem nie zdają egzaminu, jeżeli chodzi o stary, wżarty syf. W swoim Mietku (20 letnie felgi) jedynym preparatem, który pięknie doczyścił felgi był CIF i gąbka...
    A zarazem pięknie je porysował i zmatował.

Co do tematu:

Na codzienną pielęgnację kup sobie ValetPro Bliberry wheel cleaner albo tak jak masz teraz atack czyli pryskasz tym i przed myciem pojazdu i po chwili spłukujesz. A do starszych zabrudzeń, wżerów od pyłu mogę Ci polecić CarPro Iron X - usuwa metaliczne cząstki przy czym robi się czerwony i jest najskuteczniejszym bezpiecznym środkiem na takie zabrudzenia.

Dziękuję
    19
    Dziękowano 3 razy w 2 postach

Domyślnie

cif i gąbka to podstawa ale próbowałem kiedyś cif-em w spray-u niestety nie dało to odpowiedniej jakości dobrą rzeczą jest też płyn do garów też dobry środek i troszkę wysiłku i felgi lśnią a tak jak ja mam w zimie muszę ich pilnować bo są białe , polecam je też wypastować u mnie to naprawdę działa.

Dziękuję
    0
    Dziękowano 0 razy w 0 postach

Domyślnie

Czytałem na różnych forach że ten Sonax jest bardzo dobry. W tym roku go wypróbuje.
    sonax-Xtreme-plyn-do-felg-500ml-b.jpg

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów