Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Jak podłączyć CB Radio

Dziękuję
    22
    Dziękowano 15 razy w 13 postach

Domyślnie Jak podłączyć CB Radio

Witam. Mam takie pytanie ponieważ chcę zamontować CB Radio w mojej Hani V generacji. Tylko że moja zapalniczka wcale nie działa, poza tym myślałem o zamontowaniu go na stałe. Znalazłem informację że najlepiej żeby nie było zakłóceń podpiąć się pod bezpieczniki od świateł awaryjnych. Czy ktoś wie jak to zrobić? Albo może ktoś ma lepszy, wygodniejszy i łatwiejszy pomysł.
    Z góry dziękuję.

Dziękuję
    0
    Dziękowano 4 razy w 4 postach

Domyślnie

ja mam u siebi podlaczony kabel bezposrednio pod akumulator
    (plus i minus).jest ok nie ma zaklucen

Dziękuję
    22
    Dziękowano 15 razy w 13 postach

Domyślnie

ktoredy najlepiej ten kabel poprowadzic

Dziękuję
    0
    Dziękowano 4 razy w 4 postach

Domyślnie

ja jak wyciagnolem akumulator to przrchodzila tam przez blache wiazka kabli do srodka auta to dolaczylem jeszcze swoj. ale mam VI generacje to moze byc inaczej. jak podniesiesz maske to musisz poszukac wiazki kabli krora wchodzi do srodka i dolaczyc swoj kabel

norbertk0 Guest

Domyślnie

Ja w mazdzie miałem do zapalniczki ale kumpel który jest mechanikiem też ma bezpośrednio do akumulatora. I tak podobno jest najlepiej bo jest najmniej zakłóceń. Tylko że dobrze jest jeszcze w ten kabel który idzie od akumulatora do CB wpiąć bezpiecznik. Jakby jakiś zwarcie było to spali ci bezpiecznik a nie radio.

Gibbonis Guest

Domyślnie

Najlepiej samemu się za to nie brać . Mój kolega łączył na kablami z akumulatorem coś źle mu to wyszło i jedynie spalił sobie radio za 500 zł tak więc Ci co się nie znają na elektryce niech nie kombinują sami
    Ostatnio edytowane przez Gibbonis ; 17-11-2010 o 22:13

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów