Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: filtr przeciwpylkowy

Dziękuję
    4
    Dziękowano 39 razy w 14 postach

Arrow filtr przeciwpylkowy

witam czy w civicu 1.3 byly montowane filtry kabinowe bo cos mi szyby parują jak wlacze nawiew to nie przednia tylko wszystkie oprocz przedniej bo jezdze na nawiewie szyby. Jak jest ten filtr to gdzie i jak go wyciagnac.

P.S mam pytanie zauwazylem ze mam jakiegos listka w prawym nawiewie od strony pasażera skad on sie mogl tam dostac. dzieki z gory.

Dziękuję
    5
    Dziękowano 35 razy w 31 postach

Domyślnie

W Hondach parowanie szyb to reguła czy masz filtr pyłkowy czy nie.Co najwyżej nowy i czysty ogranicza parowanie.Na temat filtra masz wiele opisów i porad wystarczy wpisać w opcji "szukaj".
    Liść się tam znalazł z wlotu nawiewu pod szybą i przedostał się do prawego nawiewu.Jak odkręcisz czarną puszkę pod schowkiem pasażera w której nie koniecznie musi tam być filtr to znajdziesz tam sporo liści które trzeba wyciągnąć najlepiej odkurzaczem.

perzolzx10 Guest

Domyślnie

O filtrach sie na forum troche naczytałem ale trapi mnie to, że chciałem sprawdzić w jakim stanie jest mój no i okazało się, że nie ma filtra. Czy to normalne? czy może powinienem go sam dokupić tylko nie wiem gdzie włożyć... V 95rok...

Dziękuję
    5
    Dziękowano 35 razy w 31 postach

Domyślnie

Jeżeli czarna plastikowa puszka pod schowkiem jest bez wyciąganej ramki to masz wersję bez filtra i nie ma potrzeby na siłe kombinować z jego wstawianiem.

perzolzx10 Guest

Domyślnie

wszystko jasne, dzięki

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów