Informacje i zapisy - kliknij tutaj

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: elektryczne szyby?

ptr5 Guest

Question elektryczne szyby?

witam wszystkich. sprawa jest taka ze mam coupe z 98 rok i wszystko ladnie pieknie ale auto nie zostało wyposazone w elektryczne szyby... w dzisiejszych czasach to zadkosc i ogolnie wolalbym elektryke. ile to moze kosztowac gdzie w wawie ktos mi to zrobi tak zeby bylo dobrze? to tylko 2 drzwi wiec mam nadzieje ze nei bedzie drogo!
    pozdrawiam

Dziękuję
    22
    Dziękowano 15 razy w 13 postach

3. Użytkownik który podziękował Jogus za ten post:

Dziękuję
    7
    Dziękowano 42 razy w 38 postach

Domyślnie

A jak wyglądałaby cenowo sprawa z zamontowaniem fabrycznych siłowników? Widzialem kiedys ktoś sprzedawał taki zestaw na allegro. Musiałbyś też tapicerę zmienić.

Dziękuję
    22
    Dziękowano 15 razy w 13 postach

Domyślnie

Jaka generacja Cię interesuje? I orginalne napewno boczki też wtedy do wymiany, te co podałem wcześniej to uniwersalne.

Dziękuję
    7
    Dziękowano 19 razy w 19 postach

Domyślnie

no a jak by wygladala sprawa zz zamontowaniem elektrykow na tył tzn mechanizmy by trzeba bylo kupic zasilanie pusic i przyciski no i boczki czy tyle;>?? prosze o pomoc

taif1991 Guest

Domyślnie

mechanizm, zasilanie i kupic klamki te plastikowe od srodka z przyciskami... sterowanie byloby w tych klamkach i dla kierowcy w podlokietniku.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów